Przelicznik Walut

Walutowe Wędrówki: Twoje Kompendium Przelicznika Walut

Artykuły

Co to jest SAP HANA?

SAP HANA, czyli nic innego jak H(High-Performance) AN(Analytics) A(Appliance) – to system zarządzania relacyjnymi bazami danych w pamięci, oparty na kolumnach, opracowany i wprowadzony na rynek przez firmę SAP. HANA ma wiele funkcji, które czynią ją atrakcyjną i niezwykle popularną platformą.

SAP HANA – wdrożenie

SAP już wykazał silną koncentrację uwagi i zaangażowanie we wdrażanie SAP HANA. Nowe funkcje i narzędzia stają się oparte wyłącznie na HANA, np. narzędzia samoobsługowe i aplikacje Fiori. HANA nie jest już postrzegana tylko jako platforma baz danych. Stała się platformą rozwoju przyszłości i dlatego jest ogromną wartością dodaną dla organizacji. HANA jest wdrażana ze szczegółowymi ścieżkami migracji i narzędziami). Upraszcza to migrację do tej nowej technologii, co stanowi dodatkową wygraną zarówno dla klientów, jak i konsultantów.

Co to są aplikacje SAP HANA?

W przypadku aplikacji HANA jest dostosowana do podstawowych procesów przyspieszania, planowania i optymalizacji procesów oraz inteligentnego raportowania. W skrócie, HANA ma potencjał, aby wpływać na każdego, kto pracuje z danymi w dowolnej formie, czy to w mediach społecznościowych, finansach, IT, a nawet zarządzaniu projektami. Więcej na ten temat można znaleźć w artykule: http://www.gazetawroclawska.pl/twoje-finanse/a/s4hana-czyli-zarzadzanie-w-czasie-rzeczywistym-teraz-rowniez-w-finansach,12896403/

Inny Artykuł:   Co robić z nadmiarem gotówki

Udostępnij

O autorze