Przelicznik Walut

Walutowe Wędrówki: Twoje Kompendium Przelicznika Walut

Artykuły

Jak powinna wyglądać nowoczesna aranżacja łazienki

Wiosna to taki czas, w którym wiele osób potrzebuje jakiejś zmiany. Jedni wymieniają garderobę, inni zmieniają fryzurę, a jeszcze inni pragną mieć coś nowego w swoim otoczeniu. Jednym z prostych sposobów na zaspokojenie tej potrzeby może być zmiana wystroju któregoś z pomieszczeń, np. łazienki.

W dzisiejszym świecie wszyscy chcemy nadążać za trendami, którymi z każdej strony bombardują nas portale społecznościowe. Zachwycamy się pomysłami innych, nierzadko poszukując inspiracji w przygotowaniu własnych aranżacji. Dobry projekt łazienki powinien zakładać jej funkcjonalność, dlatego złym pomysłem będzie wstawianie do niej niepotrzebnych rzeczy. Powinniśmy kierować się zasadą minimalizmu. Aranżacja łazienki to dla wielu osób po prostu zabawa kolorem. Szukanie odpowiednich zestawień i połączeń, które będą ze sobą współgrać.

Nowoczesne łazienki lubią robić wrażenie dzięki odważnym zestawieniom kolorystycznym. W modzie są ostatnio intensywne fiolety czy bordo, choć pojawiają się też aranżacje wykorzystujące szmaragdową zieleń. Najważniejsze, by wszystko współgrało z płytkami do łazienki, jakie najbardziej nam odpowiadają. Barwy te będą dobrze wyglądać zarówno z jasnymi, jak i ciemnymi kolorami.

Połączenie szarości i koloru bordowego może dać niezwykle ciekawy efekt. Więcej o wykorzystaniu kolorów w łazience przeczytasz na http://www.sztuka-wnetrza.pl/5705/artykul/najgoretsze-trendy-kolorystyczne-w-lazienkach-w-2018-roku. Pamiętajmy jednak, że znaczenie ma tu również wielkość: jeśli mamy małą łazienkę, unikajmy ciemnych kolorów. Dobrym rozwiązaniem może być połączenie bieli z beżem. Możemy również pomyśleć o wykorzystaniu elementów drewnianych.

Inny Artykuł:   Co robić z nadmiarem gotówki

Udostępnij

O autorze