Przelicznik Walut

Walutowe Wędrówki: Twoje Kompendium Przelicznika Walut

Artykuły

Markowe kabiny prysznicowe – przeczytaj zanim wybierzesz się na zakupy

Markowe kabiny prysznicowe – przeczytaj zanim wybierzesz się na zakupy

Prysznic oferuje wiele możliwości montażu, można go dopasować do niemal każdej wielkości łazienki i jest bardzo popularny w małych łazienkach. Coraz większą popularnością cieszą się zwłaszcza prysznice typu walk-in. Decydując się na markowe kabiny prysznicowe należy wziąć pod uwagę wiele czynników.

Kabiny prysznicowe – zobacz, dlaczego warto dobrze rozważyć ich zakup

Jeszcze do niedawna prysznic był tylko integralną częścią wyposażenia łazienek w basenach i obiektach użyteczności publicznej, podczas gdy wanna była preferowana w prywatnej łazience. W dzisiejszych czasach sytuacja wygląda trochę inaczej i prysznic powoli przejmuje kontrolę nad wanną. Elastyczność podczas instalacji i różne typy pryszniców zapewniają wiele praktycznych możliwości zastosowania.

Markowe kabiny prysznicowe to już nie tylko funkcjonalność i użytkowość. Zostały zaprojektowane tak by nadać całości pomieszczeniu pewnego stopnia elegancji. Producenci prześcigają się w pomysłach na kabiny prysznicowe.

 

Kabiny prysznicowe z brodzikiem – poradnik przedzakupowy

Standardowy rozmiar prysznica to zwykle 90 x 90 centymetrów. Dlatego przy projektowaniu łazienki powinieneś przynajmniej zaplanować taki rozmiar kabiny prysznicowej z brodzikiem. Alternatywnie rozmiar można również dopasować do łazienki. Prysznic zużywa od 5 do 10 litrów wody w ciągu 5 minut. Dla porównania: wanna może pomieścić od 100 do 200 litrów wody. Zużycie wody jest zatem stosunkowo ekonomiczne do codziennej pielęgnacji ciała pod prysznicem.

Ściana prysznicowa bez drzwi jest szczególnie popularna w przypadku kabin prysznicowych. W tym wariancie prysznica ściana prysznica jest przymocowana tylko z jednej strony, jest otwarta z dwóch stron lub ułożona w kształcie litery L. Parawan prysznicowy z drzwiami można otworzyć za pomocą drzwi wahadłowych, składanych lub wahadłowych.

 

Chcesz na kilka minut zapomnieć o codzienności i zostawić za sobą codzienny stres? W takim razie markowe kabiny prysznicowe są właśnie dla Ciebie. Ten wariant prysznica zachwyca dużą ilością miejsca, wygodnym wyposażeniem i wieloma różnymi funkcjami prysznica. Znaleźć można modele kabiny prysznicowe z łaźnią parową, deszczownicą czy ekskluzywnym masażem wodnym.

Inny Artykuł:   Wymiana walut przed wyjazdem na urlop – w kraju czy już na miejscu?

Udostępnij

O autorze