Przelicznik Walut

Walutowe Wędrówki: Twoje Kompendium Przelicznika Walut

Artykuły

Palety jednorazowe – najlepsze w Tefra Poznań

Tefra to rodzinna firma założona w Poznaniu, która od 1993 roku specjalizuje się w sprzedaży palet wysokiej jakości. Ponadto skupuje niepotrzebne palety, a także zajmuje się naprawą tych zniszczonych. Wiele lat doświadczenia, które udało się zdobyć kadrze Tefry, pozwoliło także na to, by marka stała się znacząca w ogromnym wachlarzu podobnych firm.

Rzetelność, elastyczność oraz profesjonalizm Tefry umożliwiły zdobycie dużych klientów, którzy teraz sygnują firmę swoim logo. Poznańskiej firmie zaufali np.: Nivea, Raben, Cermag, Tesco, Lidl, DPD czy Komputronik. To tylko kilka z większych firm, a lista cały czas się wydłuża. Świadczy ona o tym, że Tefra jest godna zaufania i wydanych pieniędzy.

Oferta sprzedaży jest bogata w dużą ilość artykułów – od palet jednorazowych, po przemysłowe, drewniane czy europalety, a na nadstawkach paletowych kończąc. Każda pojedyncza paleta jest bardzo dobrej jakości, niezależnie do jakiej klasy należy. Poznańska firma chętnie odkupi niepotrzebne palety od mieszkańców Wielkopolski. Aby ułatwić to zadanie, na terenie Poznania znajduje się kilka punktów skupu, co znacznie ułatwi transport palet.

Kadra Tefry składa się z profesjonalnych i wykwalifikowanych pracowników, którzy służą pomocą podczas doboru czy naprawy palet. W nagłych przypadkach są skorzy do szybkiego transportu palet do klienta. Swoją wyjątkowość Tefra zawdzięcza także otwarciu na nowe wyzwania – chętnie podejmują się wykonania palet nietypowych na indywidualne zamówienie klienta.

Paleta jednorazowa – tylko nazwa, czy transport na raz?

Paleta jednorazowa to jedna z wielu rodzajów palet, które są współcześnie produkowane. Wymiary palety jednorazowej są typowe – 1200 x 800 mm. Udźwig, czyli kolejny bardzo ważny parametr, uzależniony jest od konkretnego rodzaju palety.

Dla kogo przeznaczona jest paleta jednorazowa? Najczęściej z opcji palet jednorazowych korzystają tacy klienci, którzy muszą lub chcą obniżyć koszty transportu. Jeżeli paleta ma wystarczyć na jeden lub dwa transport, wtedy nie trzeba inwestować dużo większych pieniędzy w palety przemysłowe czy europalety. Idealnie, jako zamiennik, sprawdzają się palety jednorazowe. Są mniej trwałe, nieco tańsze, jednak nadal spełniają normy, które odpowiadają za bezpieczeństwo transportu.

Inny Artykuł:   Ceramika łazienkowa do wnętrz klasycznych

Palety jednorazowe Poznań

Oferta Tefry nie pomija palet jednorazowych. Przeciwnie, jest tam pokaźna ilość tych palet – palety jednorazowe lekkie (zwane także cienkimi), palety jednorazowe grube, a także palety jednorazowe malowane, wzmacniane. Aby dokładniej przyjrzeć się ofercie, warto skorzystać z tej strony internetowej:

Palety jednorazowe cienkie, które występują w ofercie Tefry, to palety używane, suche, czyste, nieuszkodzone, o maksymalnym udźwigu wynoszącym 800 kg. Palety jednorazowe grube są stabilniejsze, mogą unieść nawet do 1000 kg. Tak samo, jak palety jednorazowe cienkie, są suche, nieuszkodzone oraz czyste. Palety jednorazowe malowane i wzmacniane, to palety, które trafiły do firmy w gorszym stanie, zostały odrestaurowane i ponownie włączone do obiegu. Również dzielą się na cienkie i grube, a ich udźwig wynosi 1500 kg.

Udostępnij

O autorze