Przelicznik Walut

Nasz inwestycje procentują

Artykuły

Szafa dla dzieci – mebel szyty na miarę

Dobra szafa dla dziecka to taka, która przede wszystkim będzie solidnie skonstruowana. Mocna budowa gwarantuje jej użytkownikom długofalowe użytkowanie. Często rodzice muszą cyklicznie naprawiać, bądź wymieniać dziecięce meble, gdyż te są niezwykle podatne na urazy mechaniczne i z czasem nie nadają się już do przechowywania.

Ponadto, szafy dla dzieci powinny podobać się im samym, nie tylko rodzicom. W Pinio możesz znaleźć wiele ciekawych rozwiązań i wraz z dzieckiem, wybrać to najlepsze: https://www.pinio.com.pl/oferta/dla-starszaka/szafa-dla-starszaka/.

Drewniana szafa od tego producenta to nie tylko dobry wygląd. Cały proces jej produkcji został starannie przemyślany i wykonany, wraz z dbałością o takie zastosowanie, jak system cichego zamykania, który jest ceniony przez tak wielu klientów.

Wszystkie szafy dla dziecka pomalowano wodną farbą bez alergenów, a na ich budowę składają się komponenty, pochodzące z drewna sosny i buka oraz płyty MDF. 

Możesz mieć pewność, że szafa dla dzieci nie rozleci się po kilku latach używania oraz nie zaszkodzi ich zdrowiu. Pinio troszczy się o najmłodszych klientów tak bardzo, jak tylko to możliwe!

Pinio oprócz kształtu klasycznych szaf dziecięcych, posiada również niestandardowe rozwiązania, bryłą przypominające domek. Taki element służy nie tylko przechowywaniu, ale i zabawie.

Szukasz drewnianej szafy dla dziecka, charakteryzującej się wyżej opisanymi pozytywami? Zainteresuj się znanym i cenionym salonem Pinio i ciesz się jego profesjonalizmem na co dzień!

Udostępnij

O autorze